بدن سنتر به، افرادی که به دنبال تقویت ماهیچه ها و عضله سازی در قسمت دو سر بازوها می باشند. دستگاه جلو بازو لاری را پیشنهاد می دهد. استفاده از این دستگاه به طور مستقیم عضلات بازوها را درگیر می نماید. همچنین تا حدودی مچ ها و عضلات ساعد را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

 

نام تمرین: جلو بازو

نوع تمرین: قدرتی

عضلات درگیر در تمرین: عضلات دو سر بازو ها

سطح تمرین: مقدماتی

دستگاه جلو بازو لاری

 

نکات حائز اهمیت در هنگام تمرین با استفاده از دستگاه جلو بازو لاری

  • در هنگام استفاده از این نوع از دستگاه های ورزشی، در انتخاب وزنه دقت داشته باشید. و وزنه را با توجه به سطح تمرینات انتخاب نمایید.
  • استفاده از دستگاه جلو بازو لاری، به افرادی که مچ های ضعیفی دارند و یا مچ درد دارند توصیه می شود.
  • در هنگام تمرین با استفاده از این دستگاه، دست ها باید بیش از عرض شانه با یکدیگر فاصله داشته باشند. در صورت کم شدن این فاصله عضله های اصلی درگیر، عضلات پشت بازویی می باشند.
  • برای اینکه فشار کمتری به مچ ها وارد شود، قسمت زاویه دار میله ها را در دست بگیرید.
  • در صورتی که سطح بالشتک شیب دار باشد، بخش پایینی عضله دو سر بازویی بیشتر درگیر می شود. و در صورتی که بالشتک صاف باشد. قسمت برآمده عضله دو سر بازویی درگیر می شود.

دستگاه جلو بازو لاری

 

چگونگی انجام تمرینات با دستگاه جلو بازو لاری

برای انجام تمرین با استفاده از دستگاه جلو بازو لاری، روی صندلی دستگاه بنشینید. و میله را در دست بگیرید. به صورتی که بازوها روی بالشتک دستگاه قرار بگیرند. سپس با خم نمودن آرنج میله را به سمت شانه ها ببرید. و پس از چند لحظه مجدد میله را پایین بیاورید. تعداد دفعات انجام دادن این حرکت، با توجه به سطح تمرینات شما متغیر می باشد. ( مانند تصویر بالا)

 

 

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.