میز جلو بازو لاری، از جمله دستگاه های پر استفاده در باشگاه های بدنسازی می باشد. افرادی که به دنبال حجم دهی به عضلات بالا تنه خود می باشند. تمرین با استفاده از این دستگاه، را در برنامه تمرینی خود قرار می دهند. از مزیت های انجام تمرین با استفاده از این وسیله، می توان به حفظ تعادل میان دست ها اشاره نمود. در این تمرین فشار به طور کاملا جداگانه و یک اندازه روی دست راست و دست چپ وارد می شود.

برای دریافت تمرین و مشاوره بر روی مربی آنلاین کلیک کنید.

 

نام تمرین: جلو بازو لاری

نوع تمرین: قدرتی

عضلات درگیر در تمرین: عضلات دو سر بازو

سطح تمرین: از مبتدی تا حرفه ای

 

میز جلو بازو لاری

انواع تمرینات با استفاده از میز جلو بازو لاری

  1. تمرین جلو بازو لاری با دمبل: تمرکز در حین انجام تمرین با استفاده از دمبل، بیشتر از دیگر روش ها می باشد.
  2. تمرین میز جلو بازو لاری با استفاده از هالتر: در استفاده از هالتر، دست ها به طور همزمان خم می شوند. و فشار روی هر دو دست وارد می شود. بنابراین هر چه فاصله دست ها بیشتر باشد. فشار بیشتری به عضلات داخلی وارد می شود.
  3. تمرین جلو بازو لاری با دستگاه سیم کش: کششی ثابت ایجاد می کنند. که موجب تقویت بیشتر عضلات دو سر بازو می شود. به همین دلیل اگر به دنبال نتیجه گیری سریع تر می باشید. بدن سنتر این روش را به شما پیشنهاد می دهد.

 

میز جلو بازو لاری

چگونگی انجام تمرین با استفاده از میز جلو بازو لاری

برای انجام تمرین با استفاده از میز جلو بازو لاری، باید در ابتدا روش تمرین را انتخاب نمایید. سپس روی نیمکت دستگاه بنشینید. دست هایتان را به اندازه عرض شانه از هم باز نمایید. پس از آن هالتر، سیم کش و یا دمبل را با دستانتان بگیرید. فقط به گونه ای که انگشتان دست هایتان به سمت بالا باشد. سپس میله را به سمت شانه ها بالا بیاورید. و مجدد به پایین ببرید. به گونه ای که دست هایتان کاملا صاف شوند.

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.