عضلات پشت بازو از قوی ترین عضلات بدن می باشد. که تقویت آنها برای ورزشکاران بسیار مهم و ضروری می باشد. برای تقویت عضلات پشت بازو روش های متفاوتی وجود دارد. که از انواع آنها می توان به تمرین پشت بازو با استفاده از هالتر ایستاده بالای سر اشاره نمود.

همچنین تمرین پشت بازو با دمبل جفت نشسته، سیم کش از پشت، سیم کش با طناب، کیک بک با دمبل و استفاده از دستگاه پشت بازو نیز امکان پذیر می باشد. بدن سنتر استفاده از این دستگاه را به افرادی که قصد تقویت عضلات سرشانه، سینه و بازوهای خود را دارند، توصیه می‌نماید.

 

برای دریافت تمرین و مشاوره بر روی مربی آنلاین کلیک کنید.

نام تمرین: پشت بازو با دستگاه

نوع تمرین: قدرتی

عضلات درگیر در تمرین: عضلات سه سر پشت بازو

سطح تمرین: مبتدی تا حرفه ای

 

دستگاه پشت بازو

 

 

نکات حائز اهمیت در استفاده از دستگاه پشت بازو

در انجام تمرین با استفاده از دستگاه پشت بازو، به دست هایتان دقت داشته باشید. دست ها را باید به گونه ای از میله های دستگاه بگیرید، که پنجه ها رو به داخل قرار بگیرند. همچنین وزنه را با توجه به وضعیت جسمانی و سطح تمرینات خود، انتخاب نمایید. پس از آن شما برای انجام تمرینات ورزشی با استفاده از این دستگاه آماده هستید.

 

دستگاه پشت بازو

چگونگی انجام تمرین با استفاده از دستگاه پشت بازو

برای شروع تمرین با استفاده از دستگاه پشت بازو، باید در ابتدا وزنه را انتخاب نمایید. سپس روی صندلی دستگاه بنشینید، و دسته های دستگاه را در دست بگیرید. قرار گیری دست ها باید به گونه ای باشد که آرنج روی پد مخصوصی که محل قرار گیری آرنج ها است، قرار بگیرد. سپس با رعایت تکنیک نفس عمیق، دستها را به سمت پایین بکشید.

و پس از مکث کوتاهی، به آرامی دست ها را به جای اول بازگردانید. این تمرین تا زمانی که دست هایتان درد نگرفته و قادر به انجام حرکت هستید، ادامه دهید.

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.