انجام حرکت پرس زیر سینه، با استفاده از هالتر شباهت بسیاری به تمرین پرس سینه با هالتر دارد. تفاوت بارز این دو تمرین در میز پرس می باشد. میز پرس سینه با هالتر تخت می باشد. اما میز پرس زیر سینه، دارای شیب منفی می باشد.

برای دریافت تمرین و مشاوره بر روی مربی آنلاین کلیک کنید.

 

نام تمرین: پرس زیر سینه

نوع تمرین: قدرتی

عضلات درگیر در تمرین: عضلات سینه ای کوچک و بزرگ، پشت بازوها و عضلات زیر بغل

سطح تمرین: مبتدی تا حرفه ای

میز پرس زیر سینه

چرا از میز پرس زیر سینه استفاده کنیم؟

یکی از دلایلی که بدن سنتر استفاده از میز پرس زیر سینه را به شما پیشنهاد می دهد، تقویت نمودن عضلات به طور گسترده است. استفاده از این دستگاه ماهیچه های سینه ای بزرگ و کوچک، پشت بازو، سر شانه، ماهیچه پشتی بزرگ، کول و ساعد را نیز درگیر می نماید. از طرفی این دستگاه به طور غیر مستقیم عضلات باسن، پاها و ساق پا را نیز تقویت می کند.

به همین دلیل است که استفاده از حرکت پرس سینه، امروزه از دید بدنسازان حرکتی فول بادی می باشد. افرادی که می خواهند یک دستگاه ورزشی در منزل داشته باشند. که به طور کلی تمامی عضلات آنها را تقویت نماید و فرمی ایده آل به بدن آنها بدهد. می توانند از نمونه خانگی این دستگاه استفاده نمایند.

میز پرس زیر سینه

چگونگی استفاده از میز پرس زیر سینه

برای استفاده از میز پرس زیر سینه، باید در ابتدا وزنه مناسب هالتر را مشخص نمایید. سپس در جای مناسب روی میز قرار بگیرید. همچنین از قرار گیری درست هالتر نیز مطمئن شوید. دستها را باید به گونه ای از هالتر بگیرید، که مچ دستها کاملا مطابق با تصویر بالا قرار بگیرد. سپس مقداری کمرتان را از روی میز قوس دهید. و در نهایت هالتر را بلند کنید. همچنین در حرکت دادن هالتر از تکنیک نفس عمیق غافل نشوید.

 

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.