یکی از دستگاه های ورزشی، که به منظور تقویت عضلات بازو، سرشانه و سینه مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه فلای پروانه است. به همین دلیل است که استفاده از این دستگاه در بدنسازی، در میان آقایان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. سایت بدن سنتر در ادامه به آموزش مزایا و نحوه جرکت کار با این دستگاه میپردازد.

 

نام تمرین: پرس سینه

نوع تمرین: قدرتی

عضله درگیر: بازو، سرشانه و عضلات سینه

سطح تمرین: مقدماتی

 

دستگاه فلای

 

 

مزایای استفاده از دستگاه فلای

استفاده از این نوع از دستگاه های ورزشی، علاوه بر تقویت عضلات درگیر، می تواند موجب تقویت کششی عضلات شود. همچنین استفاده از دستگاه فلای می تواند در ماهیچه سازی عضلات و همچنین حجم دهندگی عضلات سرشانه و عضلات سینه، بسیار موثر باشد. این دستگاه ورزشی در ارتفاع های متفاوتی طراحی شده است. که می توان از آن به صورت ایستاده و یا نشسته استفاده نمود.

 

 

چگونگی تمرین با استفاده از دستگاه فلای

انجام تمرینات با استفاده از دستگاه فلای، نیاز دارد تا در ابتدا بدن را با استفاده از نرمش های سبک مقداری گرم نمود. و سپس شروع به انجام تمرین نمود. یکی دیگر از دستگاه های ورزشی که بدن سنتر برای تقویت عضلات به شما معرفی نموده است. دستگاه فلای می باشد. برای انجام تمرینات با استفاده از این دستگاه بدنسازی، باید ابتدا روی صندلی آن بنشینید. دقیقا مانند تصاویر بالا.

در ادامه دسته های طراحی شده دستگاه را بگیرید. و با قدرت دستها را از هم دور کرده و سپس به یکدیگر نزدیک نمایید. این تمرین موجب تقویت عضلات سر شانه و سینه می شود. این تمرین را می توانید به صورت معکوس نیز انجام دهید. که انجام این تمرینات موجب تقویت عضلات پشت سر شانه می شود. نکته ای که باید در انجام تمرینات با استفاده از این دستگاه در نظر داشته باشید. فرو بردن و بازدم عمیق در هنگام خم و راست کردن آرنج ها است.

 

دستگاه فلای

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.