عضلات پشت بازو، ماهیچه های طولانی هستند که، از قسمت شانه ها تا آرنج ادامه پیدا می کنند. دستگاه پشت بازو، به منظور تقویت این ماهیچه ها در باشگاه های بدنسازی، مورد استفاده قرار می گیرد. انجام تمرینات با استفاده از دستگاه پشت بازو، توسط نیروهای کششی دو طرفه بدن انجام می شود. استفاده از تمرینات این دستگاه، به شدت بر روی قدرت بدنی شما تاثیر می گذارد.

 

 

نام تمرین: پشت بازو، machine tricep extension

نوع تمرین: قدرتی

عضلات درگیر در تمرین: عضلات بازو و سر سینه

سطح تمرین: مقدماتی

 

دستگاه پشت بازو

 

 

نکات حائز اهمیت به منظور استفاده از دستگاه پشت بازو

پس از نشستن بر روی دستگاه پشت بازو، باید وزن مورد نظر خود را انتخاب نمایید. دم و بازدم عمیق را در هنگام استفاده از این دستگاه فراموش نکنید. همچنین از قرار گیری کامل بازو بر روی پدهای تعبیه شده، روی این دستگاه های ورزشی مطمئن شوید. استفاده از این دستگاه به هم به صورت ایستاده و هم نشسته امکان پذیرمی باشد. یکی دیگر از دستگاه های ورزشی که بدن سنتر به شما معرفی می نماید، این دستگاه می باشد. که به منظور تقویت عضلات بالایی بدن، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

چگونگی انجام تمرینات ورزشی با دستگاه پشت بازو

برای انجام تمرین باید در ابتدا ارتفاع صندلی خود را تنظیم نمایید. سپس وزنه را با دستان خود محکم نگه دارید. و بازوهایتان را روی پدها قرار دهید. در ادامه وزنه را به سمت پایین بکشید و پس از چند دقیقه مجدد به جای اول بازگردانید. سپس مجددا وزنه ها را به سمت پایین بکشید. (مانند تصویر بالا) تا زمانی که در قسمت بازوها احساس درد و ناراحتی زیادی ندارید. این تمرین را ادامه دهید. با توجه به سطح تمرین شما از مقدماتی تاحرفه ای، میزان حرکات تمرینات پشت بازو، به مرور بیشتر خواهد شد.

 

دستگاه پشت بازو

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.