یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین دستگاه های ورزشی که بدن سنتر به شما معرفی می نماید، دستگاه چرخشی می باشد. که تمامی افراد در هر سطح از تمرین می توانند از آن استفاده نمایند. انجام تمرینات به کمک این دستگاه ورزشی، به صورت معمولی و یا با استفاده از دمبل امکان پذیر می باشد. همچنین میتوانید برای دریافت مشاوره و مربی آنلاین کلیک کنید.

 

نام تمرین: حرکات چرخشی

نوع تمرین: کششی

عضلات درگیر در تمرین: شکم و پهلو

سطح تمرین: مبتدی

 

چگونگی انجام تمرینات با استفاده از دمبل روی دستگاه چرخشی

یکی از انواع تمریناتی که با استفاده از دستگاه چرخشی می توان انجام داد. چرخش با دمبل است. که علاوه بر چربی سوزی موثرتر، موجب تقویت عضلات بدن نیز می شود. به طور مثال در صورتی که دمبل را در دست داشته باشید، می توانید علاوه بر چربی سوزی، عضلات بازو، ساعد و مچ ها را نیز تقویت نمایید. این دستگاه یکی از، دستگاه های ورزشی مناسب برای باشگاه ها و خانه ها می باشد. که تمامی افراد قادر به استفاده از آن می باشند. همچنین نمونه سبک این دستگاه را نیز می توانید در پارک ها مشاهده نمایید.

برای انجام تمرین با استفاده از این دستگاه به همراه دمبل، کافی است پس از نشستن روی دستگاه. دمبل را با استفاده از هر دو دست نگه دارید. سپس پایین تنه بدن را ثابت نگه دارید. و بالا تنه را به همراه دمبل به طرفین بچرخانید.

حرکت چرخشی

چگونگی انجام تمرین با استفاده از دستگاه چرخشی

برای انجام تمرین با استفاده از دستگاه چرخشی، کافی است روی آن بایستید. پس از گرفتن محل قرارگیری دستها، پایین تنه بدنتان را ثابت نگه دارید. و بالا تنه را به طرفین بچرخانید. این کار با ایجاد کشش در شکم و پهلوها، موجب شکستن چربی های این قسمت ها می گردد. که در نهایت موجب چربی سوزی شکم و پهلوها در بدن می شود.

 

دستگاه چرخشی یا مسگری

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.