دستگاه استپر باشگاهی علاوه بر اینکه به ورزشکار کمک می کند تا به اندام ایده آل خود برسد، در حفظ سلامتی او نیز بسیار موثر می باشد. این دستگاه تاثیر بسیار زیادی در افزایش سوخت و ساز بدن دارد. از این رو برای چربی سوزی بهتر و موثرتر، بسیار کاربردی می باشد. بدن سنتر در ادامه نحوه حرکت با این دستگاه را اموزش میدهد.

 

برای دریافت برنامه و مشاوره بر روی مربی آنلاین کلیک کنید.

 

نام تمرین: استپر باشگاهی

نوع تمرین: هوازی

عضلات درگیر در تمرین: عضلات چهارسر ران و همسترینگ، همچنین می تواند تمامی عضلات پایین تنه را تحت تاثیر قرار دهد.

سطح تمرین: از مبتدی تا حرفه ای

استپر باشگاهی

مزایای استفاده از استپر باشگاهی

یکی از مهم ترین مزایای استپر باشگاهی، درگیری تمام عضلات پایین تنه در تمرینات با استفاده از آن می باشد. همچنین در بعضی از مدل های آن، برخی از عضلات بالا تنه نیز، تقویت می شوند. همچنین از آنجایی که این دستگاه ورزشی، هوازی می باشد. به حفظ سلامت قلب و عروق نیز بسیار کمک می کند. از طرفی شما می توانید میزان ضربان قلب خود را روی شمارشگر دستگاه مشاهده نمایید.

استپرهای باشگاهی وزن بیشتری را به نسبت استپرهای خانگی تحمل می کنند. همچنین ابعاد آنها بزرگتر از نوع خانگی آن می باشد. از دیگر مزایای این دستگاه می توان علاوه بر تقویت عضلات پایین تنه ، به تقویت بازوها در هنگام تمرین نیز اشاره نمود.

استپر باشگاهی

چگونگی استفاده از استپر باشگاهی

تمرین با دستگاه استپر باشگاهی تاثیراتی مانند کوهنوردی بر روی بدن انسان دارد. در ابتدا با توجه به سطح تمرینات خود، سرعت و قدرت دستگاه را تنظیم نمایید. سپس پاها و دستها را در محل تعبیه شده روی دستگاه قرار دهید و با قدرت پاها پدال ها را به حرکت درآورید. نفس کشیدن در هنگام تمرینات باید کاملا عمیق و مانند کوهنوردی باشد. نحوه قرارگیری دستها و پاها روی دستگاه، باید کاملا مطابق با تصویر بالا باشد. تا شمارشگر ضربان قلب شما را در زمان تمرین کاملا درست نشان دهد.

نمونه محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.